نماد سایت سرمایه سازی | جامع ترین وبسایت آموزش سرمایه گذاری

چگونه بهترین ایده پولسازی را پیدا کنیم؟

چگونه بهترین ایده پولسازی را پیدا کنیم؟

یکی از پیچیده‌ترین مسائلی که به تازگی انسان‌ها با آن روبه‌رو شده و در حال درک و کشف تمام زوایای پنهان آن هستند قدرت ذهن انسان است. ذهن انسان خزانه‌ای بزرگ از تصورات و افکار گوناگون است که می‌تواند با دریافت انرژی و توجه پدیدآورنده بهترین اتفاقات باشد.

یکی از زمینه‌هایی که در آن به قدرت ذهن توجه خاصی می‌شود کسب ثروت و ایده های پولسازی است چرا که می‌توان با جذب انرژی مثبت و افکار ثروت‌ساز می‌توانیم دنیایی از پول را به سمت زندگی خود روانه کنیم.

شاید برایتان سوال شده باشد که چگونه می‌شود فقط با فکر کردن به پول، پولدار شد؟ برای دریافت جواب همراه سرمایه سازی باشید تا شما را با قانون جذب و ایده های پولسازی آشنا کنیم.

ایده پولسازی چیست؟

ایده‌ های پولسازی افکار و تصورات خلاقانه‌ای هستند که می‌توانید با اجرایی کردن آن‌ها به ثروتی که می‌خواهید برسید. با توجه‌کردن به ایده های پولسازی و طراحی راه‌های منطقی برای ثروتمند شدن، رسیدن به آن‌چه که می‌خواهید به آسان‌ترین کار دنیا تبدیل خواهد شد.

مسئله‌ای که در اجرایی کردن ایده های پولسازی به شما کمک می‌کند استفاده از قانون جذب است. آیا تا کنون اسم قانون جذب را شنیده‎اید؟ یا از آن استفاده کرده‌اید؟ قانون جذب درواقع واکنش کائنات و دنیای اطراف به تفکرات و انرژی‌ای است که از خود ساطع می‌کنید.

ذهن انسان به‌طورت مداوم در حال فکرکردن است و هر فکری در انسان سبب ایجاد یک حس می‌شود. احساساتی که در انسان ایجاد می‌شود می‌تواند انرژی ساطع‌شده از بدن فرد را افزایش یا کاهش بدهد و هر انرژی می‌تواند شبیه خود را جذب کند.

اگر انرژی که از خودتان ساطع می‌کنید مثبت باشد مطمئنا انرژی  که دریافت می‌کنید مثبت خواهد بود پس بهتر است افکارتان را روی ایده های پولسازی متمرکز کنید تا کائنات شما را به آن برساند. شاید کنجکاو شده باشید که چگونه می‌توانید  افکارتان را برای بدست آوردن پول متمرکز کنید؟ برای بدست آوردن این مهارت یک‌سری تمرین باید انجام دهید که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.


همچنین بخوانید : 11 ایده سرمایه گذاری از وارن بافت


تصور کنید بیش از آن‌چه فکر می‌کردید پول دارید شاید زیرا مغر شما نمی‌تواند بین خاطرات و تجربیات‌تان تفاوتی قائل بشود. شاید در واقعیت پول زیادی نداشته باشید اما شما باید بر تفکرات منفی‌تان درباره بی‌پولی غلبه کنید تا انرژی ساطع شده از شما مثبت شود.

اگر می‌خواهید وضعیتی که در آن هستید را راحت‌تر تغییر دهید باید طرزفکرتان را در آن زمینه برعکس کنید؛ یعنی اگر پول ندارید مدام به این فکر کنید که بیش‌تر از نیازتان پول دارید.

برای پولی که به‌دست می‌آورید خوشحال و شکرگزار باشید زیرا نقش مهمی در زندگی شما دارد مثلا می‌توانید با این پول لباس یا غذا بخرید، قبوض‌تان را پرداخت کنید و… درواقع با شکرگزاری به کائنات اعلام می‌کنید که از چیزی که دارید راضی هستید و لیاقت بیش‌تر از آن را دارید این کار سبب افزایش جذب انرژی مثبت از دنیای اطراف‌تان می‌شود.

تا زمانی که بتوانید به پول فکر کنید می‌توانید انرژی مثبت از کائنات دریافت کنید و به چیزی که میخواهید برسید پس از فکرکردن نترسید و تا جایی که می‌توانید به یک شبه پولدار شدن فکر کنید. وانمود کنید یک میلیاردر هستید؛

مانند یک میلیاردر راه بروید یا صحبت کنید. به فروشگاه‌های گران‌قیمت بروید و بدون این که به موجودی حساب‌تان فکر کنید از دیدن لباس‌های موردعلاقه‌تان لذت ببرید و حتی آن‌ها را پرو کنید.

به زمانی که پولدار می‌شوید فکر کنید، چه حسی خواهید داشت؟ امنیت؟ آرامش؟ لذت؟ هر حسی که در دوران میلیونری خود می‌خواهید داشته باشید را سعی الان تجربه کنید. قدرت ذهن را جدی بگیرید و سعی کنید هرروز باورتان را به قانون جذب بیش‌تر کنید چرا که هرچیزی را در زندگی‌تان دریافت می‌کنید از باورها و افکار شما سرچشمه می‌گیرد.

یک ایده پول‌سازی خوب چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

ایده های پولسازی که قابل اجرا باشند و بتوانند شما را به هدف‌تان یعنی ثروتمند شدن برساند معمولا دارای 3 ویژگی مشترک هستند. اگر ایده شما این سه ویژگی را داشت می‌توانید برای اجرا کردن آن برنامه‌ریزی کنید. ویژگی‌های یک ایده پولساز به شرح زیر است: (قبل از اینکه به این 3 ویژگی بپردازیم این را بگوییم که ما در مقاله ای جداگانه 101 ایده پولساز برای کسب و کار بدون نیاز به سرمایه را نیز برای شما عزیزان معرفی کرده ایم)

  1. نیاز بخش وسیعی از جامعه برآورده را برآورده می‌کند

معمولا ایده های پولسازی موفق هستد که بتوانند نیاز بخش گسترده‌ای از جامعه را تامین بکند؛ زیرا با اجرایی شدن این ایده بیش‌تر مردم به سمت شما می‌آیند و ایده شما را می‌خرند. با اجرایی کردن همچین ایده‌ای بدون تلاش زیاد می‌توانید به ثروت برسید.

  1. خلاقانه هستند

حل مشکلات به روش خلاقانه همیشه طرفداران زیادی داشته‌ است. در جامعه مسائلی وجود دارند که با قابل حل نیستند یا فقط به یک روش حل می‌شوند پیدا کردن یک راه حل خلاقانه برای این مسائل می‌تواند ثروت‌سازی شما را تضمین کند.

  1. میزان اثرگذاری آن بالا است

میزان اثرگذاری ایده های پولسازی بر جامعه ارتباط نزدیکی با رسیدن شما به ثروت دارد. هرچه ایده های پولسازی شما منطقی‌تر باشد اثری که از آن در محیط اطراف باقی می‌ماند بیش‌تر است.

  1. پتانسیل اجرایی بالایی دارند

مهم‌ترین ویژگی ایده های پولسازی این است که در جامعه قابل اجرا باشد .گاهی برخی از ایده‌ها مطابق با وضعیت فرهنگی و اقتصادی جامعه نیستند این ایده‌ها یا هیچ‌وقت اجرا نمی‌شوند و در یک رویا باقی می‌مانند یا اگر اجرا بشوند به سرعت شکست می‌خورند.

ایده پولسازی مخصوص خودمان را داشته باشیم

نکته‌ای که در پولسازی یک ایده وجود دارد این است که چگونه آن ایده را اجرا کنیم درواقع یک ایده به تنهایی نمی‌تواند شما را ثروتمند کند بلکه نحوه اجرا کردن آن می‌تواند شما را به پول برساند.

برای مثال تصور کنید چند سوپرمارکت در یک محله وجود دارند اما یکی از آن‌ها همیشه شلوغ و پر از مشتری است اما سوپرمارکت‌های دیگر خلوت هستند. سوالی که در این مثال پیش می‌آید این است که چرا یک سوپرمارکت باید شلوغ‌تر از بقیه باشد؟

مگر هدف و ایده سوپرمارکت تامین نیازهای روزمره اهالی محله نیست؟ پس چرا مردم از یک سوپرمارکت خرید بیش‌تری انجام می‌دهند؟ دلیل این مسئله این است که نحوه اجرای ایده سوپرمارکتی که شلوغ‌تر است بهتر از سایر سوپرمارکت‌ها بوده. برای مثال سوپرمارکت شلوغ‌تر فضای زیباتری برای مشتریان خود ایجاد کرده است یا رفتار صمیمانه‌تری با مشتریان خود دارد.

مثال دیگری که برای اجرای موفق‌تر ایده های پولسازی می‌توان زد موسسه‌ها آموزش نقاشی هستند. هدف اصلی از تاسیس یک آموزشگاه نقاشی یاد دادن آن به کسانی است که به خلق یک صحنه زیبا با استفاده از رنگ و بوم علاقه دارند اما چرا بعضی از آموزشگاه‌ها پرطرفدارتر هستند؟ همان‌طور که گفتیم دلیل شرط اصلی موفق شدن یک ایده نحوه اجرای درست آن است.

آموزشگاه نقاشی که مثال زدیم به این دلیل پرطرفدارتر است که  هنگام اجرای ایده خود به نکاتی مانند ایجاد فضای زیباتر برای هنرجوها، به‌کارگیری اساتید مجرب و… توجه بیش‌تری داشته است. درواقع ایده تاسیس آموزشگاه یک ایده عجیب و خاص نبوده ولی چون توانسته نسبت به رقیبان خود بهتر عمل کند موفق‌تر و پرطرفدارتر شده است.


همچنین بخوانید : میلیاردر شدن با 15 راهکار طلایی


اما ما چگونه می‌توانیم ایده های پولسازی مخصوص خودمان را داشته باشیم؟ با توجه به اهمیتی که درباره اجرای ایده های پولسازی گفتیم این که شما چه ایده‌ای داشته باشید زیاد مهم نیست بلکه چگونه اجرا کردن آن ایده توسط شما اهمیت دارد.

اگر می‌خواهید ایده های ناب پولسازی را در ذهن‌تان کشف کنید بهتر است لیستی از توانایی‌ها و کارهایی را که بهتر از دیگران انجام می‌دهید تهیه کنید سپس ایده‌هایی که در آن زمینه‌ها به ذهن‌تان می‌رسد را یادداشت کنید.

زمانی که  ایده های پولسازی که به ذهن‌تان رسیده را یادداشت کردید برای این که بفهمید کدام ایده موفق‌تر و پولسازتر خواهد بود بهتر است به 5 سوال زیر با دقت پاسخ دهید.

جمع بندی

همان‌طور که در این مقاله اشاره کردیم ذهن انسان به‌صورت مداوم درحال تفکر است و اگر به این افکار با استفاده از قانون جذب، بها داده بشود می‌تواند بهترین اتفاقات و آینده را برای ما رقم بزند.

یکی از ایده‌هایی که امروزه به‌ آن توجه بسیاری می‌شود ایده های پولسازی است که در آن فرد به توانایی‌های خود در جهت کسب درآمد اینترنتی فکر می‌کند.

نکته‌ای که در ایده های ناب پولسازی وجود دارد این است که اجرای درست یک ایده بسیار مهم‌تر آن ایده است. درواقع برای این که بتوانیم یک از طریق ایده‌مان به پول و درآمد زیاد برسیم باید بتوانیم آن ایده را به‌صورت درست و اصولی اجرا کنیم.

به این مطلب امتیاز دهید
خروج از نسخه موبایل