نماد سایت سرمایه سازی | جامع ترین وبسایت آموزش سرمایه گذاری

کتاب های موفقیت مالی و ثروتمند شدن

معرفی کتاب های موفقیت مالی و ثروتمند شدن

کتاب های موفقیت مالی و ثروتمند شدن شاید اولین قدم مهم در مسیر موفقیت های مالی باشند.برای تغییر نگرش و ثروتمند شدن می بایست ابتدا ذهن انسان آماده باشد.

کتاب های موفقیت مالی برای افرادی که قصد ثروتمند شدن را دارند؛ کلیدی جهت تغییر نگرش در مورد شیوه کسب درآمد و انتخاب راه های مناسب برای موفقیت مالی می باشد.

در این مقاله از سرمایه سازی سعی کرده ایم که برترین کتاب های موفقیت مالی و ثروتمند شدن را به شما معرفی کنیم تا اولین گام خود را با قدرت و آگاهی بردارید.

به خاطر داشته باشید که مطالعه هر کتابی در هر شرایطی مناسب نیست. باید ابتدا هدف از مطالعه و متعاقبا نوع سلیقه، آگاهی و اعتقاد را در راس انتخاب قرار داد.

بنابراین با عناوین این کتاب ها و خلاصه ای از آن ها آشنا شوید تا بهترین ها را انتخاب و سرانجام با دگرگونی که قطعا در ذهن وعمل شما ایجاد خواهد شد کار را شروع کنید.

کتاب های موفقیت مالی و ثروتمند شدن؛ با ثروت مند کردن ذهن شما این تغییر بزرگ را رقم خواهند زد.

کتاب “قطار سرعت به سوی ثروت” دارن هاردی؛ کارآفرینی

زمانی که به ثروت می اندیشید قطعا در پساپس ذهن شما ایجاد یک کارآفرینی شکل می گیرد. حتما این جمله را بسیار شنیده اید که “اگر میخواهی پولدار شوی کسب و کار خودت را شروع کن!”

دارن هاردی با استفاده از تشبیه کارآفرینی به قطار وحشت، به فرصتی اشاره می کند که بسیاری از انسان ها مطمئنا از آن، جا خواهند ماند.

و در عوض کسانی سوار این قطار می شوند و به ایستگاه می رسند که سرسختانه به دنبال کسب ثروت هستند.

کارآفرینی کار سختی است اما با مطالعه این کتاب و درس گرفتن از چالش های آن شما را تبدیل به فرد قدرتمندی می کند.

کتاب “ثروتمندترین مرد بابل” جورج ساموئل کلاسون؛ از کارگری تا ثروتمندی

از صبح تا شب سخت کار کردن، شما را به بی راهه خواهد کشاند. یافتن مسیر ثروتمند شدن آن چیزی است که شما به آن نیاز دارید.

با خواندن گام به گام این کتاب و دریافت رازهای مهم در خصوص موفقیت مالی و ثروت مند شدن مسیر ثروتمندی را درمی یابید.

دو نکته مهم در این کتاب وجود دارد.اول اینکه “مقداری از پول خودت را پس انداز کن و در جای مناسب با اندوخته ای که داری سرمایه گذاری کن”.

اما دومین نکته که مهم تر از اولی است را فراموش نکنید.”در این مسیر سراب ها را شناسایی کن تا تو را به بی راهه نکشاند”.

کتاب “پدر پولدار، پدر بی پول” رابرت کیوساکی؛ از پدر پولدار بیاموز

حتما شما این کتاب را خوانده و یا دست کم آن را از زبان شخصی شنیده اید.

مطالعه این کتاب هوش اقتصادی شما را بالا می برد. هوش مالی مستلزم تحصیلات عالی، خانواده سرمایه دار، چهره زیبا و غیره نیست.تنها تکنیک هایی است که باید آن ها را فرا گرفت.

معرفی کتاب های موفقیت مالی و ثروتمند شدن پیشنهادی برای شما است که با بهره گیری از آن ها رشد خود در زمینه سرمایه داری را سرعت ببخشید.

این کتاب دارای 10 فصل است که با مطالعه هر فصل آن قدمی بزرگ خواهید برداشت.

کتاب “بزرگ ترین فروشنده جهان” اوگ ماندینو؛ بزرگ ترین فروشنده جهان شوید

این کتاب، داستان یک پسر جوان است که می خواهد بر فقر خود پایان دهد. به همین دلیل تمام صحبت های استادش را به گوش جان می سپارد و تصمیم به پروراندن رویای بزرگ بزرگ ترین فروشنده جهان می گیرد.

این کتاب مناسب افرادی است که مشغول فعالیت در حوزه فروش هستند و یا تصمیم به فروشندگی دارند.

این داستان خواننده را ترغیب می کند تا در جامعه مشارکت کند. در آرامش خاطر پیشرفت نماید.

یاد می گیرد چگونه بر چالش های فروش غلبه کرده و در نهایت به موفقیت دست پیدا کند.

کتاب “اسرار ذهن میلیونرها” تی هارو اکر؛ غر نزنید!

این کتاب به صورت کاملا شفاف تفاوت های مهم پولدار ترین افراد جهان و افراد بی پول را شناسایی و معرفی کرده است.

افراد هوشیار با مطالعه این تفاوت ها ابتدا خود را ارزیانی اولیه می کنند. سپس درصدد حذف عادات و ذهنیات بی پولی به سمت موفقیت مالی هستند.

در این کتاب توصیه های اکیدی برای افرادی که قصد دارند طعم سرمایه داری را بچشند می بینیم.

یکی از مهم ترین آن ها محدود نکردن ذهن در حوزه کسب درآمد و میلیاردر شدن است.

کتاب های موفقیت مالی و ثروتمند شدن با “میلیونر اتوماتیک” دیوید باخ

کتاب میلیونر اتوماتیک مناسب افراد آینده نگری است که با امید به زندگی ثروتمند، حتی در دوران بازنشستگی می اندیشند.

اگر قصد دارید بدون ریسک و در کمال آرامش به ثروت دست یابید حتما این کتاب را مطالعه کنید.

در این کتاب با متد “آهسته و پیوسته هزینه های بیهوده را حذف کن و هر ماه بدون هیچ تعللی مقداری از پولت را پس انداز کن ” آشنا می شوید.ضمنا اگر به دنبال کتاب هایی برای ثروتمند شدن هستید پیشنهاد می کنیم مقاله طرز فکر ثروتمندان را هم مطالعه بفرمایید.

کتاب “بیندیشید و ثروت مند شوید” ناپلئون هیل؛ چکیده مصاحبه با افراد ثروت مند و مشهور

این کتاب در خصوص بدست آوردن موفقیت های مالی، حدود 500 مصاحبه  با افراد ثروت مند را در خود ثبت کرده است.

یکی از دلایل جذابیت نوشته‌های ناپلئون هیل برای خوانندگان این است که او راز شکست‌ها و موفقیت های افراد مشهور را برملا می‌کند.

ناپلئون هیل معتقد است که باورهای ذهن انسان، او را به هر چه می خواهند می رساند.

با توجه به ثبت مصاحبه ها پی می بریم که این کتاب در مدت زمان طولانی نوشته شده است.

و به دلیل وجود افکار و اعمال افراد مشهوری که به ثروت رسیده اند از ارزش بسیار بالایی برخورادر است.

کتاب “علم ثروت مند شدن” والاس واتلز

این کتاب یک فلسفه یا مقاله نظری نیست؛ بلکه یک کتاب موفقیت کاربردی وعملی می باشد.

یک راهکار کاربردی برای زنان و مردانی که در فشار مالی هستند.اصولا معرفی کتاب های موفقیت مالی و ثروت مند شدن، زمانی موفقیت افراد را تضمین می کند که خوانندگان، آن ها را با ایمان و باور قلبی مطالعه کنند.

این کتاب شامل 15 فصل است. تمرکز زیادی بر تغییر نوع نگرش و تفکر افراد برای رسیدن به موفقیت دارد.

کتاب “اثر مرکب” اثر دارن هاردی؛ تغییرات کوچک برای موفقیت ‌های بزرگ

تکه‌های کوچک یک پازل در کنار هم معنا پیدا می‌کنند مانند تمام کارهای کوچکی که در کنار هم باعث تحقق هدف نهایی می‌شود. این همان اثر مرکب است که آقای «دارن هاردی» در کتابش برای شما از آن صحبت می‌کند.

اثر مرکب یعنی موج‌های کوچکی که در کنار هم یک دریای مواج و خروشان را می‌سازند. در این کتاب با واقعیت‌ها روبه‌رو شده و می‌فهمید که هیچ معجون شگفت‌انگیزی برای موفقیت وجود ندارد و میلیونرهای خود ساخته یک شبه این راه را طی نکرده‌اند.

افراد موفق علاوه‌بر تلاش فراوان، عادت‌های روزمره و فوق‌العاده‌ای را در ذهن‌های‌شان پرورش داده‌اند که راه موفقیت را برای آن‌ها هموارتر کرده است.

کتاب “جادوی فکر بزرگ” اثر دکتر شوارتز

دکتر «دیوید شوارتز» در کتاب جادوی فکر بزرگ به شما یادآوری می‌کند برای موفقیت بیشتر از هوش به یک ذهن خلاق و تفکر فعال نیاز دارید و درک می‌کنید که قدم اول برای موفقیت باور داشتن به خودمان است.

نویسنده در بخش‌های مختلف جادوی فکر بزرگ به شما چگونه اندیشیدن را یاد داده و راه استفاده از آن را بیان می‌کند. همچنین در کتاب تفاوت‌های افراد موفق و کسانی که شکست خورده‌اند را به مخاطب نشان داده تا تاثیر وجود فکر بزرگ را در رسیدن به اهداف‌تان ببینید.

این کتاب برای فهمیدن و عمل‌کردن است و صرفا خواندن برای بزرگ فکرکردن کافی نیست. پس اگر باور دارید ذهن، بزرگ‌ترین دارایی هر فردی است و موفقیت از نیروی یک ذهن خلاق نشأت می‌گیرد از این اثر فوق‌العاده غافل نشوید.

کتاب “پول، رهبر بازی” اثر آنتونی رابینز

ثروتمند بودن یعنی داشتن استقلال مالی و آزادی عمل که همه افراد برای تحقق آن تلاش می‌کنند. اما راه مناسب برای رسیدن به پول چیست؟ آقای «آنتونی رابینز» با انتشار کتاب پول رهبر بازی کار شما را آسان کرده است.

این کتاب پس از مصاحبه‌های فراوان رابینز با بیش از 50 نفر از افراد موفق و ثروتمند نوشته شده که تجربه و دید‌گاه آن‌ها را در رسیدن به موفقیت و 7 راهکار برای رسیدن به پول را ارائه می‌دهد.

در وهله اول این کتاب به شما یاد می‌دهد که حرف زدن کافی نیست بلکه عمل کردن مهم است. زمان‌بندی مناسب برای تبدیل بحران‌ها به فرصت و همچنین همواره تلاش کردن از مهم‌ترین مراحلی است که برای ثروتمند شدن باید آن‌ها را طی کنید. بنابراین برای فهمیدن همه مراحل رسیدن به پول این کتاب را فراموش نکنید.

کتاب “قورباغه‌ات را قورت بده” اثر برایان تریسی  

یکی از بزرگترین موانع برای رسیدن به موفقیت و ثروت، تنبلی و عدم برنامه‌ریزی است. «قورباغه‌ات را قورت بده» یکی از معروف‌ترین آثار «برایان تریسی» که حتما نام آن را شنیده‌اید.

در این کتاب شما با 21 تکنیک اثرگذار برای یک برنامه‌ریزی مفید و کاربردی آشنا می‌شوید زیرا اولین و مهم‌ترین کار برای برای دستیابی به اهداف‌تان داشتن یک برنامه مناسب است.

با خواندن و عمل کردن به تکنیک‌های این کتاب قادرید رفتارها و عادت‌های خوب را در وجودتان تثبیت کرده و به دنبال آن تغییرات بزرگی ایجاد کنید. یاد می‌گیرید که اولویت‌بندی در انجام کار‌ها چقدر اهمیت دارد و انجام مهم‌ترین کار در شروع چقدر ذهن شما را برای ادامه روز آرام می‌کند.

بیشتر بخوانید :


 

به این مطلب امتیاز دهید
خروج از نسخه موبایل